top of page

הצוות

7020105.png
WhatsApp Image 2024-01-15 at 06.52.55.jpeg

איתי אהרון זיו

הרבליסט קליני ומייסד המרכז | טבעון

התמחתי מספר שנים בטיפול במגוון מצבי קצה נפשיים. בתחילת דרכי עבדתי בבית המאזן הראשון שהוקם בישראל (בית סוטריה בירושלים) ובצוות אשפוז הבית של "דיאלוגיה". מאז אני עוסק בתחום החלופות לאשפוז פסיכיאטרי, ושותף בהקמה של עמותת "הפחתה אחראית" העוסקת בתהליכי ירידה מתרופות פסיכיאטריות. בהמשך דרכי יצאתי ללימודי צמחי מרפא, אותם אני משלב בעבודה בקליניקה. בשנת 2020 הוצאתי את הספר הראשון שלי ושנה לאחר מכן יצא הספר השני. שני הספרים עוסקים בתחום בריאות הנפש ובימים אלו אני עורך את ספרי השלישי - מדריך ביתי לעזרה ראשונה נפשית. עוד על הספרים והמאמרים שפרסמתי ניתן לקרוא בעמוד הספרים

WhatsApp Image 2024-01-15 at 06.52_edited.jpg

נטלי קלינגר

נטרופתית והרבליסטית קלינית | 

רמת השרון

נשואה ואמא לשלושה אהובים, מטפלת בקליניקה ברמת השרון, מלווה תהליכים בעזרת תזונה וצמחי מרפא. מנהלת רוקחית של קליניקת המתמחים במגמת צמחי מרפא בקמפוס ברושים (באוניברסיטת תל אביב), מנחה ומלווה סטודנטים בקליניקת המתמחים. עורכת סקירות מחקרים באתר התוכן המקצועי נטורופדיה. מאז ה- 7.10 מתנדבת כמטפלת במרחב המרפא שהוקם בחוות רונית וברשפון למען ניצולי הנובה ונפגעי כוחות הביטחון.

WhatsApp Image 2024-01-15 at 06_edited.jpg

יואב מימון

נטורופת והרבליסט קליני |

באר שבע

אבא לארבעה, תושב כרמית שבדרום, מטפל בקליניקה ביישוב. חוקר רפואה מסורתית, חלק מצוות הטיפול בחדוותא מרכז טיפול רב תחומי.

WhatsApp Image 2024-01-15 at 06.52.58.jpeg

אלה ויטנברג

הרבליסטית קלינית | תל-אביב

נשואה, מטפלת בקליניקה בתל אביב ומלווה א.נשים בתהליכים פיזיים ונפשיים. בעברי עבדתי עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי בתפקוד נמוך לצד עבודתי כגננת במשך 10 שנים לילדים מגיל 1.5 ועד גיל 5. הגעתי ללימודי נטורופתיה וצמחי מרפא בעקבות מסע ארוך שעברתי עם עצמי הנוגע לאכילה ודימוי גוף, מה שסייע לי לקבל את המושכות חזרה על חיים שלי. בנוסף אני עוזרת הוראה בקליניקת המתמחים במגמת נטורופתיה ובמגמת צמחי מרפא בקמפוס ברושים (באוניברסיטת תל אביב) ומתנדבת בניהול וטיפול מרחב המרפא של צמחי מרפא ברשפון לנפגעי ה- 7.10

WhatsApp Image 2024-01-15 at 06_edited_edited.jpg

בועז אור

הרבליסט קליני | כרמי יוסף

מתגורר בכרמי יוסף, בן זוג לדריה, ואב למיכאל וליאנה. לקט צמחי מרפא ומנחה בשיטת ׳דרך העומק׳ העוסקת בעבודה התפתחותית שמכילה בתוכה גישה ושיטה לעבודה פנימית, מעמיקה ומרפאת, המשפיעה לטובה על המשתמשים בה ועל המעגלים הרחבים של אלה העובדים איתה. אל דרך החקירה והריפוי הגעתי מתוך צורך ורצון לרפא את עצמי והסביבה הקרובה אלי. מאז, אני ממשיך להעמיק ולחקור את עולמות הרוח והחומר.

WhatsApp Image 2024-01-15 at 06.52.57 (1).jpeg

טליה מיכאלי

נטורופתית והרבליסטית קלינית |

זכרון יעקב

פסיכותרפיסטית רוחנית-אינטגרטיבית, בעלת הכשרה בתקשורת מקרבת ו-IFS. מתמחה בליווי והדרכה של מתעוררים ומחפשים רוחניים, באינטגרציה של חוויות רוחניות ובעבודה עם משברים רוחניים. יוצרת הפודקאסט "האור והצל - מסע של כנות להתעוררות רוחנית" ומנהלת קהילת הפייסבוק "התעוררות רוחנית והסכנות שבדרך". מטפלת בקליניקה בזכרון יעקב.

מיכל.jpeg

מיכל לליטה נועם 

נטורופתית והרבליסטית קלינית | מעגן מיכאל

מלווה תהליכים בקליניקה בקיבוץ מעגן מיכאל ומבשלת אוכל צמחוני וטבעוני מותאם אישית ומנחה סדנאות לגמילה מסוכר. חלק גדול מחיי הבוגרים הקדשתי למסעות בעולם בעקבות חקירה של עולמות הרוח. בגיל 39 חליתי במחלת מעיים מאתגרת, חזרתי לארץ והבנתי שאני הולכת למצוא דרך לרפא את עצמי ונרשמתי ללימודי הרבליזם ונטורופתיה. נגלה בפני עולם מרתק. 12 שנה אחרי ותוך כדי מסע עמוק שלעיתים היה קשה ממש ולעיתים מתגמל ומשופע בכל כך הרבה מתנות, אני מודה על הזכות שניתנה לי ללוות א-נשים במקטעים שונים בדרך של התקרבות אל עצמם.

נעמה אשכנזי.jpg

נעמה אשכנזי

הרבליסטית קלינית | עמינדב

לומדת ועוסקת בעולם צמחי המרפא. מלווה תהליכים רגשיים, רוחניים וגופניים בקליניקה בעמינדב. מלמדת סדנאות וקורסים בליקוט ורוקחות צמחי מרפא. חוקרת ומתעמקת ברפואות מסורתיות, בדגש על רפואה יהודית. אל עולם הצמחים נמשכתי בטבעיות והמון תשוקה והם צועדים איתי יחד את הדרך.

ולריה תמונות פרופיל.jpeg

ולריה רוסקין חבר 

נטורופתית והרבליסטית קלינית | מאור 

נשואה ואמא לשלושה מתוקים, מתגוררת במושב מאור ומלווה תהליכי ריפוי של הגוף השלם בקליניקה במושב. את דרכי בעולם הטיפול התחלתי כהרבליסטית קלינית ונטורופתית, בהמשך גם העמקתי ולמדתי תטא הילינג וכשפגשתי את ה'התמקדות' התווסף לתהליך גם הרובד הרגשי והחיבור שלו לגוף. בנוסף לעבודה בקליניקה אני מעבירה קורסים, סדנאות וסיורי ליקוט ובחמש השנים האחרונות ניהלתי את המרכז לצמחי מרפא בחווה ואדם.

תמונת פרופיל יובל.jpeg

יובל רם  

הרבליסטית קלינית | חיפה

מתגוררת ומטפלת בקליניקה פרטית בחיפה. לקטית צמחי מרפא, מעבירה סדנאות רוקחות טבעית. וסדנאות ליקוט לרפואה ומאכל. עוזרת הוראה במגמת צמחי מרפא בקמפוס ברושים (באוניברסיטת תל-אביב). אני מאמינה גדולה בתהליכי התפתחות בשילוב צמחים, אני חושבת ששילוב כזה יכול לייצר שינוי ממשי ולשפר את חיינו.

מרכז צמחי הנפש הוקם בכדי לתת מענה לאתגרים הנפשיים הרחבים שיש בימינו.

אורח החיים המודרני, יחד עם המציאות בישראל בתקופה זו, יוצרים אצל רובנו מתח ולחץ השוחקים את מערכות הגוף ומעמיסים על הנפש. מצבי חרדה ודיכאון הפכו לנפוצים מאוד ודורשים סוגים שונים של תמיכה, פיזית ונפשית. מתוך כך, עלה צורך בהקמת מרכז מקצועי למטפלים ברפואה טבעית המתמקד בנפש האדם ונותן מענה הוליסטי לאדם השלם. 

 

עוד על הגישה של מרכז צמחי הנפש ניתן לקרוא בעמוד הבא - הגישה והתהליך.

 

מרכז צמחי הנפש הוקם על ידי איתי אהרון זיו, הרבליסט קליני, אשר התמחה מספר שנים בטיפול במגוון מצבי קצה נפשיים. איתי עבד בבית המאזן הראשון שהוקם בישראל (בית סוטריה בירושלים) ובצוות אשפוז הבית של "דיאלוגיה". מאז הוא עוסק בתחום החלופות לאשפוז פסיכיאטרי, ושותף בהקמה של עמותת "הפחתה אחראית" העוסקת בתהליכי ירידה מתרופות פסיכיאטריות. 

איתי פירסם שני ספרים העוסקים בתחום בריאות הנפש, ועורך בימים אלו את ספרו השלישי שהוא מדריך ביתי לעזרה ראשונה נפשית.


עוד על הספרים והמאמרים שאיתי פרסם ניתן לקרוא בעמוד הספרים

bottom of page